from 10,00₺
Şimdi Rezervasyon Yap

Süper Eko Karadeniz Balayı Paketi 4 Gece 5 Gün

Pokut Yaylası, Gito Yaylası, Borçka Karagöl, Fırtına Vadisi
0/5

Süre

5 Gün 4 Gece

Tur Tipi

Gurup Turu

Gurup Kapasitesi

2 kişi

Diller

___

Genel Bakış

Evlenecek her çiftin hayali olan Balayı Turu için Ezgi Turizm olarak her bütçeye uygun Balayı programlarıyla karşınızdayız. %100 misafir memnuniyeti ile yaptığımız Balayı Paketlerimiz sizlere hiç unutamayacağınız anlara şahitlik ettirecek. Biliyoruz ki Balayı gibi anların telafisi yoktur.

4 Gece konaklamalı 5 gün Ekonomik Karadeniz Rüya Balayı Paketimizde Fırtına Vadisi üzerinde bulunan en güzel Balayı Otelimizde 4 Gece akşam yemeği dahil sizleri misafir ederken; her gün en az iki yayla gezisi ile hayatınızın en güzel günlerine renk katacaksınız.

İstediğiniz gün dinlenip turlara katılmayabilirsiniz. Turlarımız 16 kişilik gurup tur araçlarıyla yapılmaktadır. Ezgi Turizm sürücüleri fotoğraf çekimlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. İlk gün ve son gün harici günlerde gezi programlarını değiştirebilirsiniz.

Ekonomik Balayı Turu 2022

Ekonomik Balayı Paketi 2022

Daha Fazla Göster

HIGHLIGHTS

 • Karadeniz'in romantizmini yaşayın!
 • Doğu Karadeniz’in en güzel yaylalarını gezin!
 • Huser Yaylasında gün batımı, sis denizi
 • Sessiz, sakin, doğa ile iç içe bir tatil
 • Çamlıhemşin yolu Üzerinde manzaralı dere manzaralı Bungalov'da Konaklama
 • Hemşin ve Laz Kültürüyle Karadeniz Bölgesinin Tarihi ve Kültürel Yaşamını
 • İlk Gece size özel süslemesi ile size farkınızı yaşatacağız.

Güzegah

Itenirary
4 Gece 5 Gün Süper Ekonomik Balayı Turu
Süper Eko Karadeniz Balayı paketimizde Rize Çamlıhemşin Fırtına Vadisi üzerinde olan en güzel Butik Balayı otelimizde sizleri misafir ederken, her gün iki yayla gezisi ile Balayınızı renklendireceğiz.
2022 Erken Rezervasyon Balayı Paketleri, Karadeniz Balayı Paketleri 2022
1. Gün Karadeniz Süper Ekonomik Balayı Turu ilk günümüzde Trabzon’a gelen misafirleriz Havaş ile Ardeşen Opel İstasyonuna, Otobüsle gelen misafirlerimiz Ardeşen Otogarı’na geliyorlar. Ezgi Turizm Aracı tarafından alınarak Konaklama Balayı Otelimize geçiyoruz. İlk gün oda süslemesi yapılan otelimizde dinlenme.
Karadeniz Ekonomik Balayı 2, 3, ve 4. günlerinde misafirlerimiz aşağıdaki turlara katılabileceği gibi dileyen Balayı Çiftlerimiz dinlenerek turlara katılmayabilirler.
2. Program: Şenyuva Köyü, Çinçiva Köprüsü, Sevdaluk Ağacı, Sal Yaylası, Pokut Yaylası
3. Program: Tar Deresi, Bulut Şelalesi, Ayder Yaylası, Avusor Yaylası, Huser Yaylası
4. Program: Zilkale, Palovit Şelalesi, Şimşir Ormanları, Badara Yaylası, Gito Yaylası
5. Gün valizlerimiz ile Ardeşen’e iniyoruz ve Artvin Borçka Karagöl, Muratlı Barajı Batık Köy, Borçka Barajı, Çoruh Zipline aktivitesi ile turumuzu bitiriyoruz.

Saat 20.00 sularında Rize’de oluyoruz. Misafirlerimiz herhangi bir aksaklığa uğramaması için dönüş biletlerini 22.30’dan sonra almalarını tavsiye ediyoruz.

P R O G R A M D A
4 Adet Kahvaltı
4 Adet Akşam Yemeği
İlk Gece Oda Süslemesi
Her gün 2 Yayla Turu (16 Kişilik Araç)
HAZİRAN-TEMMUZ
İKİ KİŞİ TOPLAM 3900 TL
AĞUSTOS-EYLÜL
İKİ KİŞİ TOPLAM 4200 TL

Dahil Olanlar/Dahil Olmayanlar

 • 4 Kahvaltı
 • 4 Akşam yemeği
 • Oda süslemesi
 • Her gün iki yayla turu( 16 kişilik araç)
 • Ardeşen Butik Otel Transfer
 • Sağlık Seyahat Sigortası
 • Öğle Yemekleri
 • Zipline
 • Rafting

Tur Lokasyonu

Pokut Yaylası, Gito Yaylası, Borçka Karagöl, Fırtına Vadisi

Sık Sorulan Sorular

Tur Rotası
Fırtına Vadisi
FIRTINA deresi
Çamlıhemşin
Tar deresi
Bulut Şelalesi
Ayder yaylası
AVUSOR YAYLASI
HUSER YAYLASI
ŞENYUVA KÖYÜ
Pokut Yaylası
Sal Yaylası
Zilkale
Palovit Şelalesi
Gito yaylası
Badara Yaylası
Borçka Karagöl
Muratlı Barajı
Çoruh Nehri Zipline(Extra)
Önemli Bilgiler
NOT: Hava koşullarına göre manzara seyri açısından gidilen yaylaların sırası değiştirilebilir. YANINIZDA OLMASI GEREKENLER: Güzel ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacak önemli etkenlerden biri de nasıl giyindiğinizdir. Özellikle bu tatil doğada geçiyorsa. Hava durumu ne olursa olsun (extreme hava koşulları hariç) sizin uygun kıyafet ve malzemeleriniz varsa tatilden keyif almaya devam edersiniz. Sırt çantası :Yürüyüş esnasında polar, matara, krem, çorap gibi sık kullanacağınız malzemeleriniz koyacağınız en az 30 Lt. kapasiteli çanta, Yürüyüş ayakkabısı : Yürüyüşler genelde patikalarda geçeceği için sert tabanlı ayakkabıları tercih etmelisiniz. Su geçirmez özelliğe sahip trekking amaçlı botları öneriyoruz. (Topuklu ayakkabı, bez ayakkabı, kösele ayakkabı getirmeyiniz. Yanınıza yetecek kadar eşya alınız. Lütfen kabin boy valiz tercih ediniz. Kişisel havlunuzu ve terliğinizi alabilirsiniz. Matara: En az 1 lt’lik su kabınız yanınızda bulunmalıdır Ayak: Yürüyüşte ve sonrasında olmak üzere yeterli sayıda çorap bulundurun. Kişisel: Kişisel bakım malzemelerinizi unutmayın. Diş fırçası, macunu, koruyucu kremler, parfüm, hijyen ürünleri gibi. Bunlar dışında şarj cihazlarınızı ve fotoğraf alışverişi için flash bellek getirmeyi unutmayın! Alt: Sentetik kumaşlı pantolonları tercih etmelisiniz. Bu tür kumaş ıslansa bile çok çabuk kurur ve ısıyı muhafaza eder. Mevsime göre pantolon da bulundurun! Baş: Mevsime göre, bere, buff, şapka bulundurun. Yağmurluk: Genelde panço denen sırt çantanızla aynı anda giyebileceğiniz, bol ve diz altına kadar sizi koruyan özel amaçlı yağmurluklardır. Özellikle belirtelim bu yağmurluğunuzun da tek kullanımlık çöp poşeti tarzı bir şey olmamasına özen gösterin. İlkyardım: Rehberlerimizde ilkyardım malzemeleri olmasına rağmen kendinize küçük bir ilkyardım çantası hazırlayın ve sürekli kullandığınız ilaçları bulundurun.

Yorumlar

0/5
Yapılan Yorum Yok
Dinlenme
0 /5
Lokasyon
0 /5
Hizmet-İlgi
0 /5
Temizlik
0 /5
Toplam 1 - 0 dan 0 gösteriliyor

Bir Değerlendirme Yazınız.

Başlayan 10,00₺