from 1.499,00₺
Şimdi Rezervasyon Yap

Pamukkale Lavanta Bahçesi Salda Gölü Turu

Pamukkale, Salda Gölü, Lavanta Bahçeleri
0/5

Süre

3 Gün 2 Gece

Tur Tipi

Gurup Turu

Gurup Kapasitesi

46 kişi

Diller

___

Genel Bakış

RİZE TRABZON ÇIKIŞLI PAMUKKALE, LAVANTA BAHÇESİ VE SALDA GÖLÜ TURU

Karadeniz Bölgesinin Kültür turlarında öncü ve lider acentesi Ezgi Turizm mükemmel eşsiz bir programla karşınızda… Turumuz Hopa, Rize ve Trabzon çıkışlıdır.

Lavanta ve Gül Hasatları sonrasında şimdi Tatil Zamanı!! Turkuaz sularda bembeyaz kumlarda unutamayacağınız bir tatil deneyimi için sizleri Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölü, Pamukkale ve Lavanta Bahçeleri Turumuza bekliyoruz..

TÜRKİYE’NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ

PAMUKKALE’DE TRAVERTENLER ÜZERİNDE BALON TURU İMKANI

PAMUKKALE’DE YAMAÇ PARAŞÜTÜ İMKANI

LAVANTA BAHÇELERİNDE RÜYA GİBİ BİR GÜN

Daha Fazla Göster

Güzegah

1. GÜN

Saygıdeğer konuklarımız; Hopa saat11:00 Rize Saat12:00 ve Trabzon’dan Saat13:30 Ezgi Turizm güler yüzlü personeli ve son model aracımızla siz değerli misafirlerimizi karşılıyoruz ve Pamukkale, Salda Gölü, Lavanta Bahçesi Turu başlıyor. Yolculuk boyunca eğleniyor, rehberimiz tur hakkında ön bilgilendirmeyi yaparak Uygun molalar eşliğinde Pamukkale’ye ulaşıyoruz.

2.GÜN

Değerli misafirlerimiz Pamukkale Salda Gölü Lavanta Bahçesi Turu ilk gününde kahvaltımızı (ekstra) yapıyoruz ardından profesyonel rehberimiz eşliğinde turumuza başlıyoruz. Dünyada benzeri sadece İtalya’nın Travertino kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovasına hakim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraf ve videolar hayıtınızda güzel anılar bırakacaktır.
Antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Sonrasında Anadolu’nun bugüne kadar en iyi şekilde koruna gelmiş tiyatrolarından olan Hierapolis Tiyatrosunu ziyaret edeceğiz. Rehberimizin burada yaptığı anlatımlardan sonra ulaşacağımız antik şehrin ana caddesinde Domityanus Kapısı ve Latrin Binasında fotoğraf molaları vereceğiz. Anlatımlarda sanki tarihe yolculuk etmiş olacağız.
Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale’nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kırmızı Suyu ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından Tekstil atölyesinde alışveriş yapma şansı bulup köy pazarını dolaşma o büyülü huzur veren ortamda bulunma huzurunu yaşayacaksınız. Turumuzun tamamlanması ile Konaklama otelimize hareket ediyoruz.

3.GÜN

Değerli misafirlerimiz, otelimizde yaptığımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden rehberimiz eşliğinde ayrılıyoruz. Türkiye’nin lavanta üretiminin neredeyse tamamını karşılayan mis kokulu Keçiborlu İlçesinin Kuyucak Köyü ‘ne doğru yola çıkıyoruz. Kuyucak köyüne yaklaşırken mor renkli lavanta tarlaları bizi karşılıyor. Yol boyunca sağlı sollu tepelere kadar uzayan lavanta tarlaları muhteşem bir görsel şölen sunacak. Fotoğraf açısından da zengin imkanlar sunan Kuyucak köyü ve lavanta tarlalarında geziyor, köy halkı ile kaynaşarak, köy kahvesinde çay molası veriyoruz. Günün en keyifli saatlerini lavanta kokulu köyde geçirdikten sonra Burdur şehir merkezine geliyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Hacılar höyüğü, Sagalassos, Kbyra gibi antik kentlerden muhteşem eserlerin olduğu ülkemizin ender ödüllü müzelerinden biri olan Burdur Arkeoloji Müzesini gezdikten sonra Burdur Gölü manzarası eşliğinde Yeşilova’ ya doğru devam ediyoruz. Göller bölgesindeki irili ufaklı birçok gölü görerek Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölüne ulaşıyoruz. İçeriğindeki mineral yapısıyla Mars görünümlü tabana sahip Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olan Salda Gölünde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN

Değerli konaklarımız, otelimizde alınan sabah kahvaltısından ardından saat10:00’a kadar otelin Termal Havuz, Fitness Salonu, Hamam, Sauna imkanlarından faydalanıyoruz ve otelimizden ayrılıyoruz. Sonrasında Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası gezimizi de tamamlayıp (Zaman Kalması durumunda) saat 15:00 civarı Pamukkale’den ayrılıyor Trabzon, Rize ve Hopa’ya hareket ediyoruz

5. GÜN

Yolculuğumuzu tamamlayıp sabah 07:00 Trabzon, 08:00 Rize ve 09:00 Hopa’da oluyoruz.
Pamukkale, Salda Gölü ve Lavanta Bahçesi turumuzu Mutlu ve huzurlu bir şekilde bitirmenin onurunu yaşarken; bir sonraki Ezgi Turizm turlarında buluşmak üzere hüzünlü bir şekilde vedalaşıyoruz. Hoşçakalın…

Pamukkale Turları
Salda Gölü Turları
Lavanta Bahçesi Turları
Ezgi Turizm Kültür Turları 2021

Dahil Olanlar/Dahil Olmayanlar

 • - 11 Yıllık Ezgi Turizm Güvencesi
 • - Otellerde 2 Gece Konaklama
 • - Otellerde Alınacak 2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği
 • - 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
 • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • - Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • - Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 • - Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • - Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • - Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • - İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Tur Lokasyonu

Pamukkale, Salda Gölü, Lavanta Bahçeleri

Sık Sorulan Sorular

ÖZEL BİLGİLER
TUR ŞARTNAMESİ
Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 2 Gece olarak gerçekleşmektedir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda Ezgi Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Ezgi Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Ezgi Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Ezgi Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Ezgi Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
Hafta sonu Konaklamalı Turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Ezgi Tur’un sorumluluğu yoktur.
Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Ezgi Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda Ezgi Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
Ezgi Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Ezgi Tur sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı Turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

KİŞİ SAYISINA GÖRE KULLANILACAK ARAÇLAR

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter
Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Yorumlar

0/5
Yapılan Yorum Yok
Dinlenme
0 /5
Lokasyon
0 /5
Hizmet-İlgi
0 /5
Temizlik
0 /5
Toplam 1 - 0 dan 0 gösteriliyor

Bir Değerlendirme Yazınız.

Başlayan 1.499,00₺

Bunlarıda beğenebilirsiniz!