from 375,00₺
Şimdi Rezervasyon Yap

Konaklamalı Ridos Turu

İkizdere, Ridos Termal Otel
0/5

Süre

2 Gün 1 Gece

Tur Tipi

Gurup Turu

Gurup Kapasitesi

35 kişi

Diller

___

Genel Bakış

HOPA VE RİZE ÇIKIŞLI KONAKLAMALI RİDOS TURU

Değerli misafirlerimiz,

Ailenizin Turizm Firması Ezgi Turizm ile yazın yorgunluğunu atmak için sizin için Ridos Turu hazırladık. Ridos Termal Turu, sizlere doğayla iç içe olacağınız, termal havuzlarda, sauna ve fitness salonlarında dinleneceğiniz sakin sessiz bir ortam sunuyor.

Hopa ve Rize çıkışlı turumuz zaman ve planlama açısından tatil günleri planlandığından çok verimli geçmektedir.

Ridos Turu 2021-2022

HIGHLIGHTS

 • Neden Ridos Turunu tercih ettiklerini tüm ziyaretçilerimize sorduk. En çok verilen cevapları sizlerle paylaşıyoruz.
 • 1- Termal Su : Ridos Turu’nda Dünya’da en çok mineral içeren değerlere sahip termal suyun Ridos Otel Bünyesinde olması sebebiyle ziyaretçilerimizin gösterdiği en büyük sebebi termal suyu. İçerisinde 1 litre/4542 mineralizasyona sahip termal su, bir çok ağrılara iyi geliyor ve artık doktorlar tarafından da tavsiye ediliyor. Dünyada bu değerlere yakın 4 tane termal su kaynağı var ve birisi Ezgi Turizm Ridos Turu içerisnde
 • 2-Doğa : Ridos Turu hem yolculuk boyunca panoramil İkizdere Vadi görüntüsü hemde Ridos Otel’in bulunduğu bölge yerli ve yabancı turistler tarafından doğayla iç içe olduğu için en çok tercih edilme sebepleri arasında. Rize’nin en güzel ilçelerinden biri olan İkizdere’nin doğal güzellikleri ve otelin tamda bu doğa harikası bölge içerisine konuşlandırılması misafirlerimizi oldukça memnun ediyor. Turumuza katılan misafirlerimiz tur boyunca burada doğa yürüyüşleri yapıp bir sürü fotoğraflar çekiyor.
 • 3-Eksiksiz : Ridos Turu’nu tercih etme sebeplerinden biride Ridos Otelin eksiksiz bir şekilde tasarlanmış olması. Otopark, çocuk parkı, kafeterya, bilardo salonu, okey salonu, canlı müzik için bar, büyük bir restorant, jakuzi, masaj salonları, sadece erkeklerin girebileceği termal havuz (içeride), sadece bayanların girebileceği termal havuz (içeride) ve birde dışarıda bay bayan karışık girebileceğiniz bir havuz mevcut. Otelin her yerinden girebileceğiniz 7 gün 24 saat aktif internet ağı ve daha bir sürü özellik mevcut.
 • 4-Güleryüz: Ridos Turu’nu tercih sebepleri içerisinde misafirlerimizin verdiği cevaplar arasında tüm çok eğlendik, ihtiyaçlarımız giderildi, her konuda yardımcı olundu şeklinde aldığımız yorumlar bizi çok mutlu etti. Ezgi Turizm müşterilerimizin her türlü sorunlarıyla ilgilenmemiz Ezgi Turizm Ridos Turu tercih sebepleri arasında.
 • 5-Eğlence Canlı Müzik: Ridos Turu Gala gecesinde misafirlerimiz için sunulan canlı müzik ve eğlence gece 24:00’e kadar sınırsız eğlenmeye imkan veriyor. Salon genişliği, sanatçıların kalitesi unutulmayacak anılar bırakıyor.

Güzegah

Ridos Turu Programı

Değerli misafirlerimiz cumartesi günü, Hopa ışıklar saat 10:00, Rize Meydan PTT Önü saat 11:00’de Ezgi Turizm’in güler yüzlü personeli ve son model araçları ile buluşuyor ve Ridos Turuna başlıyoruz. Karadeniz sahil yolundan Derepazarı (Malpet) ve İyidere (Aspet) ilçelerini geçerek İkizdere Vadisine giriyoruz. İkizdere Vadisi boyunca rehberimiz bölge hakkında sizleri bilgilendirirken Karadeniz ezgileriyle eğlenmeye devam ediyoruz. Cennet Yeşil, Mis Kokulu tabiatın içerisinde süzülürken vadinin panoramik manzarası ile devam ederek Rize’nin Yaylaları, Şelaleleri ve Balı ile meşhur İkizdere ilçesine varıyoruz. Burada alışveriş için verdiğimiz küçük bir mola ardından Cimil Vadisine giriyoruz. Cimil Deresi boyunca Kestane, Gürgen ve Çam ağaçları arasından yapacağımız yolculuk sonrası Ridos Termal Otele ulaşıyoruz. Vakit kaybetmeden resepsiyonda giriş işlemlerinin yaparak odalarımıza yerleşeceğiz.

Vakit kaybetmeden Ridos Termal Otel’in Ezgi Turizm misafirlerine özel olarak uyguladığı Sauna, Termal Havuz, Hamam ve Fitness salonlarından ücretsiz yararlanacaksınız. Ortak Havuz kullanım saatlerini lütfen resepsiyona sorunuz.

Akşam Yemeğimiz açık büfe olup, yemekten sonra canlı müzik ortamıyla senenin yorgunluğunu birlikte atacağız. Vur patlasın çal oynasın 

Değerli misafirlerimiz, Pazar günü Cimil vadisinin sessizliğinde, derenin şırıl sesi ve kuşların cıvıltısıyla güne merhaba diyeceğiz. Yöresel ürünlü Açık büfe kahvaltısıyla meşhur Ridos Termal Otelde yapacağımız kahvaltı sonrası, isterseniz vadi boyunca sabah yürüyüşü yapabilir dilerseniz saat:1200’ye kadar otelin bütün imkanlarından yararlanabilceksiniz. Saat 12:00 sularında otelimizden ayrılarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş yolunda İkizdere Şimşirli Köyü sınırlarında bulunan şifalı Sodalı Suya uğrayacağız. Tarihi asma köprüden geçerek (Kalbi olanlar binemez  ) 200 yıllık bir tarihi geçmişi olan kalsiyun ve magnezyum mineralleri açısından oldukça zengin şifalı sudan içeceğiz. İsterseniz şişelere dolduruk alabilirsiniz.

Turumuzu bitirdikten sonra güzel bir hafta sonunu geçirmenin rahatlığıyla Rize’ye ve Hopa’ya dönüyoruz.

Ezgi Turizm ile bir Başka Turumuzda buluşmak üzere hoşçakalın.

Rize Çıkışlı Turlar
Hopa Çıkışlı Turlar
Ridos Turu

Dahil Olanlar/Dahil Olmayanlar

 • – Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
 • – 1 Gece Otel Konaklaması
 • – 1 Sabah Kahvaltısı
 • – 1 Akşam Yemeği
 • – Rehberlik Hizmeti
 • – Zorunlu Seyahat Sigortası
 • – Termal Havuz, Sauna, Hamam Hizmeti
 • – Tüm ekstra harcamalar
 • – Yemeklerde alınan ekstra içecekler
 • – Öğle yemekleri

Tur Lokasyonu

İkizdere, Ridos Termal Otel

Yorumlar

0/5
Yapılan Yorum Yok
Dinlenme
0 /5
Lokasyon
0 /5
Hizmet-İlgi
0 /5
Temizlik
0 /5
Toplam 1 - 0 dan 0 gösteriliyor

Bir Değerlendirme Yazınız.

Başlayan 375,00₺

Bunlarıda beğenebilirsiniz!