from 750,00₺ 675,00₺
Şimdi Rezervasyon Yap

Konaklamalı Ayder Kış Turu

Ader Yaylası
0/5

Süre

2 Gün 1 Gece

Tur Tipi

Gurup Turu

Gurup Kapasitesi

30 kişi

Diller

___

Genel Bakış

Konaklamalı Ayder Kış Turu, Yine eşi ve benzeri olmayan bir programla karşınızdayız. Sessiz sakin bir ortamda kendinizi doğanın saflığına ve buerraklığına bırakacaksınız. Bu özel Karadeniz Kış Turu programımızda  Canlı Müzikle Karadeniz Gecesi, Karlı doğa yürüyüşü ve Kartopu eğlenceleri, Endemik örtüsü ile mehur Fırtına Vadisini, Film ve Dizilere konu olan Cat Vadisini gezecek, Karadeniz Mutfağının en güzel menülerini tatacaksınız, Laz ve Hemşin Kültürünü tanıyacak ve muhteşem şelalelerde fotoğraf çekeceksiniz.

Ader Yaylasının en güzel otellerinde konaklama yapacağız. Tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz. +250 TL Sıngle ödemek durumundadır.

Hava ve Yoldurumuna göre rehber arkadaşlarımız tur programında değişiklik yapabilirler.

Karadeniz Kış Turları 2021 – 2022

Daha Fazla Göster

HIGHLIGHTS

 • TUR ROTASI : Fırtına Vadisi, Tarihi Taşkemer Köprüler, Zipline, Ader Yaylası, Şenyuva Köyü, Sevdaluk (Çinçiva) Köprüsü, Zilkale...

Güzegah

1. GÜN : FIRTINA VADİSİ - ŞENYUVA KÖYÜ - ZİLKALE - GOBOŞ KÖPRÜSÜ - ZİPLİNE

Değerli Misafirlerimiz, Trabzon merkezde 09:00 ,Rize Belediye binası Önünde 10:00 Son Model Araçlarımız ve güler yüzlü personelimiz eşliğinde karşıladıktan sonra Karadeniz sahil boyunu takip ederek Fırtına vadisine doğru yola çıkıyoruz. Vadi üzerinde vadiyi bir yakasından diğer yakasına adeta bir gerdanlığı andıran ziyaretcilerini kendine hayran bırakan Tarihi taşkemer köprüler gezilesiyle turumuza başlıyoruz. Vadi üzerinde adrenalın patlaması yaşayacağımız avazımız çıktığı kadar haykırıp özgürlüğün zirvesine Zıplıne aktivitesi ile varacağız. Fırtına vadisi gezisi sonrası Çamlıhemşin güzergahından Çat vadisine giriş yapıyoruz. Şenyuva (ÇİNÇİVA) Taş Köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Çinçiva Köyü’nün harika manzarasında fotoğraflarımızı çekerken Yöre insanınıyla yapacağımız hoş sohpetler ile yaşam şartlarını daha iyi hissedebilmenizi sağlayacaktır. Fotoğraf molamızın ardından Zil Kale’ye ulaşıyoruz. Ticaret güvenliği açısından çok önemli bir konumda bulunan deniz seviyesinden 750, çat deresinden ise 100 mt yukarıya kurulmuş bu Kartal Yuvası’nı andıran kaleyi gezip Çinçiva kahvesinde çay-kahve molası veriyoruz. Molamızın ardından programımızı tamamlayarak Çamlıhemşin’den hareketle Hala Köyünden adını alan Hala Deresi boyunca ilerleyerek Ayder Yaylasına ulaşıyoruz. Yemyeşil ormanlar ve bembeyaz karlarla kaplı Ayder yaylasında Kar aktivitelerinden faydalanma imkanı buluyoruz. Kızak kaymak isteyen misafirlerimiz kızak binebilirken dileyen misafirlerimiz de odalarından kar manzaralarını seyrederek Ayder’ in keyfini çıkarabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN : AYDER YAYLASI- VEDA

Otelde aldığımız geç kahvaltı sonrasında beyaza bürünen kışa özgü harika manzaralar sunan ,Otantik mimarisi, dik yamaçları ve muhteşem orman örtüsünün bir arada bulunduğu Ayder Yaylasında karın ve doğanın tadını çıkarıyoruz. Masalsı bir kış turumuzu tamamlayıp dönüş yoluna geçiyoruz. Bir başka Ezgi Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. Karadeniz Kış Turu 2022, Ayder Kış Turu

Dahil Olanlar/Dahil Olmayanlar

 • 1 Gece Ader Yaylasında Konaklama
 • Otel'de Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Akşam Yemeği
 • Programda Belirtilen Geziler
 • Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
 • Seahat Sağlık Sigortası
 • Öğle Yemekleri
 • İlk Gün Kahvaltı
 • İsteğe BAğlı Olduğundan Salıncak ve Zipline Ücreti
 • Özel Harcamalar

Tur Lokasyonu

Ader Yaylası

Sık Sorulan Sorular

ÖNEMLİ BİLGİLER
Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 15.11.2021tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.
Hava muhtemelern kar yağışlı olduğundan, kışlık ayakkabı, eldiven, yağmurluk ve bolca çorap, güneş gözlüğü getirmenizi öneririz

İptal İade Şartları
Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 7 gün öncesine kadar Ezgi Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Ezgi Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.

Yorumlar

0/5
Yapılan Yorum Yok
Dinlenme
0 /5
Lokasyon
0 /5
Hizmet-İlgi
0 /5
Temizlik
0 /5
Toplam 1 - 0 dan 0 gösteriliyor

Bir Değerlendirme Yazınız.

10%
Başlayan 750,00₺ 675,00₺

Bunlarıda beğenebilirsiniz!