from 100,00₺
Şimdi Rezervasyon Yap

Ayder Kar Festivali

Ayder, Yukarışimşirli/Çamlıhemşin/Rize, Turkey
0/5

Süre

Günübirlik Tur

Tur Tipi

Günübirlik Tur

Gurup Kapasitesi

99 kişi

Diller

___

Genel Bakış

AYDER KARFESTİVALİ TURU

Değerli misafirlerimiz; Türkiyenin en güzel yaylası Ayder Yaylasında 2007 yılından beri düzenlenmekte olan Ayder Kar Festivalinin bu yıl 14.sü düzenlenecektir. 2021 yılında Kovid-19 Pandemisi dolayısıyla yapılaman festival bu yıl büyük bir coşkula kutlanacaktır. Ayder Kar Festivali bu yıl 29 ve 30 Ocak Tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ezgi Turizm etkinlik boyunca 29 Ocak 2022 Cumartesi günü ve 30 Ocak 2022 Pazar günleri misafirlerimiz için günübirlik Ayder Kar Festivali Turu düzenleme kararı alındı.

Ayder Kar Festivali Turu; öncesinde Ayder Kardan Adam Şenlikleri veya Ayder Kış Festivali olarak adlandırılıyordu.  Bu yıl adı Ader Kar Şenlikleri olarak değiştirildi. 2 Gün sürecek muhteşem festivalde; yöresel sanatçılar katılımcıları coşturacak, DJ sanatçıları heyacan dolu anlar yaşatacaktır. Ayder Kar Festivali Turu’na katılacak misafirlerimiz düzenlecek Kardan Adam Yapma yarışmalarına katılacaktır. Ayderin Horon düzünde kızak ve lastiklerle kayacaklardır. Kendine güvenen adrenalin düşkünleri hayde Ayder’e 🙂 

2022 14.Ader Kar Festivaline Katılacak Sanatçı İsimleri

Özlem DEVRAN

Özlem ÜNGÖR

Erdem AKIN

Bahar BAKOĞLU

Gökhancan BOŞNAKOĞLU

Ali FAik TAŞ

Tulum:Uğur YAZICI

ve Süpriz Sanatçılar…..

2022 14.KAR FESTİVALİNE NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Bu yılda gerek yut içinden ve yurdışından kar festivaline katılmak isteyen misafirlere günübirlik turlar düzenleyeceğiz. Hava ve yol şartlarının olumsuz olmasından dolayı; özel araçlarla gitmek yerine  Ezgi Turizm’in düzenlediği günübirlik ve konaklamalı Kar Festivali Turlarına katılma imkanı sunuyoruz. Bunun için www.ezgiturizm.com web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Acentamıza gelerek rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi; 05352002600 numaralı şirket hattından whatsap üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Aynı zamanda Rize Merkez, Çayeli, Pazar ve Ardeşen‘de bulunan hareket noktalarından Kar Festivali Turuna araçlarla kalkacaktır.

Saat 08:30’da Rize 15 Temmuz Demokrası Meydanından Cumartesi ve Pazar çok sayıda araç kalkacaktır. . Bununla birlikte Araç ve Kişi kapasitemiz sınırlı olduğundan vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Daha Fazla Göster

Güzegah

29-30 Ocak 2022 Cumartesi Pazar Tur Programı

Değerli misafirlerimiz; Türkiyenin en güzel yaylası Ayder Yaylasında 2007 yılından beri düzenlenmekte olan Ayder Kar Festivalinin bu yıl 14.sü düzenlenecektir. 2021 yılında Kovid-19 Pandemisi dolayısıyla yapılaman festival bu yıl büyük bir coşkula kutlanacaktır. Ezgi Turizm etkinlik boyunca 28 Ocak 2022 Cumartesi günü ve 29 Ocak 2022 Pazar günleri misafirlerimiz için günübirlik Ayder Kar Festivali Turu düzenleyecektir.

Ayder Kar Festivali Turu, öncesinde Ayder Kardan Adam Şenlikleri veya Ayder Kış Festivali olarak adlandırılıyordu.  2 Gün sürecek festivalde; yöresel sanatçılar katılımcıları coşturacak, DJ sanatçıları heyacan dolu anlar yaşatacaktır. Ayder Kar Festivali Turu'na katılacak misafirlerimiz düzenlenek Kardan Adam Yapma yarışmalarına katılacak, Ayderin Horon düzünde kızak ve lastiklerle kayacaklardır.

2022 14.Ader Kar Festivaline Katılacak Sanatçılar

Özlem DEVRAN

Özlem ÜNGÖR

Erdem AKIN

Bahar BAKOĞLU

Gökhancan BOŞNAKOĞLU

Ali FAik TAŞ

Tulum:Uğur YAZICI

ve Süpriz Sanatçılar.....

2022 KAR FESTİVALİNE NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Gerek Rize'den ve gerekse yurtiçi ve yurtdışından festivale katılmak isteyen misafirler için çeşitli olanaklar sunulmaktadır. Hava ve yol şartlarının olumsuz olmasından dolayı; özel araçlarla gitmek yerine  Ezgi Turizm'in düzenlediği günübirlik ve konaklamalı Kar Festivali Turlarına katılma imkanı vardır. Bunun için www.ezgiturizm.com web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Acentamıza gelerek rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi; 05352002600 numaralı şirket hattından whatsap üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Aynı zamanda Rize Merkez, Çayeli, Pazar ve Ardeşen'de bulunan hareket noktalarımızdan Kar Festivali Turumuza katılabilirsiniz.

Saat 08:30'da Rize 15 Temmuz Demokrası Meydanından Cumartesi ve Pazar Araçlarımız kalkacaktır. Bununla birlikte Araç ve Kişi kapasitemiz sınırlı olduğundan vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Dahil Olanlar/Dahil Olmayanlar

  • Ulaşım Hizmeti
  • Ezgi Turizm Refakati
  • Tursab Seyahat Sigortası
  • Milli Park Giriş Ücreti
  • Öğle Yemekleri
  • Kişisel Harcamalar

Yorumlar

0/5
Yapılan Yorum Yok
Dinlenme
0 /5
Lokasyon
0 /5
Hizmet-İlgi
0 /5
Temizlik
0 /5
Toplam 1 - 0 dan 0 gösteriliyor

Bir Değerlendirme Yazınız.

Başlayan 100,00₺

Bunlarıda beğenebilirsiniz!