Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

100+

İş Ortağı

Türkiye'nin 7 Bölgesinde bizimle çalışan Otel, Restorant, Transfer Firması ve bütün paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Tedarikçilerimde hizmet kalitemizden taviz mermiyoruz.

10B+

Mutlu Müşteri

%100 Misafir memnuniyeti garantisi ile, Kültür Turları, Günübirlik Turlar ve Karadeniz Balayı misafirlerimiz bizim en bütük güç kaynağımızı oluşturmaktadır.

300+

Destinasyonlar

Ülkemizin her köşesine ve Karadenizin en güzel noktalarınızı sizin için seçtik. Misaifirlerimizin bütün seyahat beklentilerine cevap vermek istiyoruz.

40B+

Rezevasyon

Binlerce başarılı rezervasyon. E-Ticaret web pos ile misafirlerimize çok kolay rezervasyon imkanı sunuyoruz. Misafir bilgilerimiz gizlilik politikası ilesi ile saklanmaktadır.

"''Herkes cenneti görmek ister, fakat kimse ölmek istemek. Ölmeden cenneti görmek isteyen hayde karadenize''"

Hayde Karadenize

Gökhan SUİÇMEZ

Kurucu