2022 AYDER KAR FESTİVALİ KARDAN ADAM ŞENLİKLERİ

2021 yılında Covid-19 Pandemizi dolayısıyla yapılamayan 2022 Ayder Kar Festivalinin bu yıl 14.sü düzenlenecektir. Ayder Kar festivali (Kardan Adam Şenliği) nerede ve ne zaman yapılacak. Hangi sanatçılar katılıyor, festival programı nasıl, programda neler va. Sonuç olarak Ayder Festivalinin kaçıncısı düzenleniyor ve festivalin geçmişini araştıranlar için tün ayrıntılar yazımızda…

Rize’nin Çamlıhemşin İlçesine bağlı dünyaca meşhur Ayder Yaylasında 2007 yılından buyana düzelenen Ayder Kar Şenlikleri (Kardan Adam Festivali) bu yıl 28-29 ve 30 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlecektir.

3 gün sürecek festival boyunca; ulusal ve yerel sanatçıların düzenleyeceği konserler, çeşitli yarışmalar ve DJ performansları ziyaretçileri bekliyor.

Bir başka deyişle kendine güvenenleri bekleyen kardan adam yeteneğine sahip olanlara hodri meydan diyoruz. Festival etkinliğine katılacak ziyaretçiler Ezgi Turizm ile birlikte Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Rize Merkez, Çayeli, Pazar ve Ardeşen’den düzenleyeceğimiz günübirlik turlarla festivale katılabilirler.

14.AYDER KAR FESTİVALİNE NASIL KATILABİLİRİM?

Rezervasyon yaptırmak çok kolay. Ezgi Turizm 05352002600 numaralı telefonu arayabilisiniz. Ya da www.ezgiturizm.com web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Rize merkezde bulunan acentamıza uğrayarakta kaydınızı yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden kredi kartıyla da 3D güvenli ödeme yaparak rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Son 24 saat kalaya kadar iptal ve değişiklik yapabilirsiniz. Özetle Hayatınızda hiç unutamayacağınız anıları barındıracak Ayder Kar Festivali Turumuzda sizleri ağılamaktan mutluluk duyacağız.

2022 YILI 14.KAR FESTİVALİ VE KARDAN ADAM ŞENLİKLERİ GENEL TANITIMI

Rize Ayder Yalasında 14.Düzenlenecek Ayder Kar Festivali 28-29-30 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenecektir. Birbirinden özel süprizlerle dolu etkinliğe yurtiçi ve yurtdışından binlerce ziyaretçinin katılması beklenmektdir. Ayrıca; kayak etkinliği, kardan adan yapma yarışmaları konserler ve horon halkaları ile geçecek Kar Festivali; şimdiden belge halkını heyecanlandırmaya başladı.

2022 14. KAR FESTİVALİ KARDAN ADAM ŞENLİKLER PROGRAMI

Başlangıç Tarihi : 29 Ocak 2022 Cumartesi

Bitiş Tarihi : 30 Ocak 2022 Pazar

Başlangıç Saati : 08:00

Bitiş Saatleri : 20:00

Etkinlikler : Kayak, Konser, Yarışmalar, Gösteriler

AYDER Turu Kapsamında sizleri misafir etmekten onur duyarız.

2022 AYDER FESTİVALİNE KATILACAK SANATÇILAR

Özlem DEVRAN

Özlem ÜNGÖR

Erdem AKIN

Bahar BAKOĞLU

Gökhancan BOŞNAKOĞLU

Ali FAik TAŞ

Tulum:Uğur YAZICI

ve Süpriz Sanatçılar…..